">
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • 2.El Makro Cf 77---45 cm Başlıklı


  1,750 TL
  HATAY / KIRIKHAN BARBAROS MAH.
  İlan No
  1433

  İlan Tarihi
  21-06-2018

  Marka
  Akai

  Kimden
  Mağazadan

  çetin akar
  Üyelik Tarihi : 19 Haziran 2018
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama


  ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

  RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

  ÜZERİNDE 45 CM BAŞLIK BULUNMAKTADIR.

  Makro CF77 YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

  CF77 dedektör üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.
  align=left

  HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

  Hız, derinlik ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77 dedektör, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.width=610

  ARAMA BAŞLIKLARI

  align=rightCF77 dedektör her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm - 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.

  Makro CF77 3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI

  CF77 dedektör metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.
  style=margin:

  DEMİR SESİ

  CF77 dedektör demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.
  style=margin:

  KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

  CF77 dedektör fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.
  style=margin:

  UZUN PİL ÖMRÜ

  CF77 dedektör 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

  ARAMA MODLARI

  align=rightCF77 dedektör GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.
  style=margin: Cihaz Dili : Türkçe

  Makro CF77 fiyatı Gümüş Dedektörde uygun olarak sunulur. CF77 nasıl sorusuna müşteri yorumları şu şekildedir: 

   

  * Makro CF77 ile piknikte dahi arama yapıyorum. Tuğla, mermer olan zorlu topraklarda tek para topluyorum.

  * CF77 aldıktan sonra bütçem rahatladı. Cihazın fiyatını çoktan çıkardım kara geçtim. Evimin bahçesinde dahi para buldum. Alacaklara öneririm.

   


  140 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar