">
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Whıtes MxSport 2.El


  3,250 TL
  HATAY / ANTAKYA HARAPARASI MAH.
  İlan No
  6421

  İlan Tarihi
  28-06-2020

  Marka
  Fabrikasyon

  Kimden
  Mağazadan

  mahmut taner özer
  Üyelik Tarihi : 14 Haziran 2020
  Kullanıcı Mağazası


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  13,9 kHz ile çalışır. Waterproff - 8 Farklı Ses Tonu Bu genel amaçlı su geçirmez metal dedektörü her şeyi yapabilirsiniz! Plajda avcılık, kalıntılar, bozuk para ve mücevherat ve hatta maden arama. MX serisindeki kökleri ile MX Sport, efsanevi MXTyi yeni özelliklerle ve en yeni teknolojiyle üretiyor. Relic avcıları MXTyi güvenilirliği, sağlamlığı ve kanıtlanmış performansı nedeniyle seçti. MX Sport, gelişmiş performans, daha fazla seçenek ve genişletilmiş özellikler ile bu mirastan genişler. Seçilebilir Ton Kimliği, Ses Modülasyonu ve Red Cilti, hardcore avcılarının iyi ve kötü hedefler arasındaki farkı daha hızlı belirlemelerine yardımcı olur. Sert zemin mineralleri ile başa çıkabilmek için otomatik veya manuel zemin dengesi, tuz takibi ve çevirme arasında seçim yapın. Her durum için bobin seçenekleri ile bu dedektör hazineyi alabileceğiniz herhangi bir yerde bulacaktır. En iyi şey - MX Sport IP68 Sertifikalı Suya dayanıklıdır (10 feete kadar).1/4 kulaklık adaptörü dahildir. Su geçirmez Sport kulaklık dahil (80 $ değerinde) 6-1-17 itibariyle ekstra bir ücret ö

  13,9 kHz ile çalışır. Waterproff - 8 Farklı Ses Tonu


  Bu genel amaçlı su geçirmez metal dedektörü her şeyi yapabilirsiniz! Plajda avcılık, kalıntılar, bozuk para ve mücevherat ve hatta maden arama. MX serisindeki kökleri ile MX Sport, efsanevi MXTyi yeni özelliklerle ve en yeni teknolojiyle üretiyor.


  Relic avcıları MXTyi güvenilirliği, sağlamlığı ve kanıtlanmış performansı nedeniyle seçti. MX Sport, gelişmiş performans, daha fazla seçenek ve genişletilmiş özellikler ile bu mirastan genişler. Seçilebilir Ton Kimliği, Ses Modülasyonu ve Red Cilti, hardcore avcılarının iyi ve kötü hedefler arasındaki farkı daha hızlı belirlemelerine yardımcı olur. Sert zemin mineralleri ile başa çıkabilmek için otomatik veya manuel zemin dengesi, tuz takibi ve çevirme arasında seçim yapın. Her durum için bobin seçenekleri ile bu dedektör hazineyi alabileceğiniz herhangi bir yerde bulacaktır.


  En iyi şey - MX Sport IP68 Sertifikalı Suya dayanıklıdır (10 feete kadar).1/4 kulaklık adaptörü dahildir. Su geçirmez Sport kulaklık dahil (80 $ değerinde) 6-1-17 itibariyle ekstra bir ücret ö  4 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar