">
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • KURULUM DAHİL...YAT TEKNELER İÇİN GSM/SMS KABLOSUZ AKILLI IOS ANDROİD UYGULAMALI SOLAR DIŞ ALAN SİRENLİ SİNTİNE UYARILI HIRSIZ VE YANGIN ALARM


  alarm alarm
  Üyelik Tarihi : 18 Mayıs 2018

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  YAT VE TEKNELER İÇİN GSM/SMS KABLOSUZ AKILLI IOS ANDROİD UYGULAMALI SOLAR DIŞ ALAN SİRENLİ SİNTİNE UYARILI HIRSIZ VE YANGIN ALARM 

  KURULUM DAHİL..

  Alarm sistemi hırsızlara karşı Tekne veya Yatların güvenligini sağlar.

  AKILLI TELEFON UYGULAMASI VE ALARM LCD EKRAN TÜRKÇEDİR BAŞKA DİLLEREDE ÇEVRİLEBİLİR

  Bu kablosuz Alarm sistemi ile teknenizde hareket edilip edilmediğini, izinsiz girilip girilmedigini , teknenin bataryalarında güç kaybı oldugunu, teknede, yangın olduğunu teknenizin su  aldıgını, izlemenizi sağlar. Teknenizde olup olmadığınıza bakılmaksızın teknenizde gelişebilecek bir güvenlik ihlalini  takip edebilirsiniz. alarmınızı uzaktan kurup devre dışı bırakabilirsiniz içersini dinleyebilir veya uzaktan arayabilirsiniz teknedekilerle karşılıklı görüşme yapabilirsiniz sistem dedektörleri ve dış siren kablosuzdur. Dış siren güneş enerjilidir alarm ana paneli ile kablosuz olarak haberleşir sintine duman ve hırsız dedektörlerinin bataryaları azalmaya başladıgı zaman sizi uyarır bu uyarıları sms ve ana panelden sesli uyarı olarak yapar. bataryaları kolay değişir. solar dış alan sirenine yapılacak bir müdahaleyi size bildirir. 

  Yatın giriş Kapısına ve açılır kanatlara lombozlara akü dolabı motor bölümünün kapağı gibi kablosuz manyetik sensörler ile yatın iç bölümüne yerleştirilen kablosuz hareket algılayıcı dedektör (pır) ve Yatın dışına yerleştirilen solar güneş enerjili 110 db ışıklı siren ile hırsızlara karşı yatın güvenligini sağlar. Bu kablosuz dedektörler yatın güvenlik durumuna göre açılır kanatlara,Lomboz,Kapı,Bagaj,Dolap gibi çogaltılabilir. Alarm sistemimiz çalıştırıldığında herhangi Davetsiz birinin kapıdan veya pencereden yata girmesi bagaj dolap gibi yerleri açması durumunda sesli ikaz verir aynı zamanda alarm sistemine konan bir gsm kart vasıtası ile karavanın sahiplerine ve belirledigi kişilerin telefonlarına sesli uyarı ve sms göndererek karavanın tehlike altında oldugunu bildirir..


   Alarm sistemimiz Aşırı sintine suyu algılayıcısı içerir:

  Sintine Uyarı Dedektörü. ​Bu algılayıcı teknenin kendi sintine suyu algılıyıcısından ayrı çalışır ve su kendi seviyesine ulaştığında Alarm sistemini uyarır. Sisteme önceden tanımlanmış telefonları arayarak sesli veya mesaj göndererek tekne sahibine haber verir. Bu algılayıcı sistem açık veya kapalı olması fark etmeksizin 7/24 çalışır.


   Alarm sistemimiz yangına karşı güvenlik saglar:

  Duman Dedektörü. ​Kendi başına Çalışan kablosuz bir yangın ve duman dedektörüdür. Optik olarak çalıştığından çoğu detektörler gibi radyasyon yaymaz. Duman algıladıgında sistemi uyarır.Sisteme önceden tanımlanmış telefonları arayarak sesli veya mesaj göndererek tekne sahibine haber verir. Bu algılayıcı sistem açık veya kapalı olması fark etmeksizin 7/24 çalışır. 


         Paket İçeriği

  1 Adet Lcd Türkçe Ekranlı Alarm Paneli

  1 Adet Kablosuz Kapı Pencere Dolap Dedektörü

  1 Adet Kablosuz Hareket Algılayıcı PIR Dedektörü

  1 Adet Solar(Güneş Enerjili siren)110 db ses

  1 Adet Kablosuz Sintine Uyarı Sansörü

  1 Adet Kablosuz Duman Dedektörü

  2 Adet Uzaktan Kumanda

  1 Adet Türkçe Kullanım Kılavuzu

  1 Adet Garanti Belgesi
  2 YIL GARANTİ

  4 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar