">
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Tekne ve Yatlar için Solar Kablosuz Güneş Enerjili Hırsız Alarm Kiti


  alarm alarm
  Üyelik Tarihi : 18 Mayıs 2018

  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Tekne ve Yatlar için Solar Kablosuz Güneş Enerjili Hırsız  Alarm Kiti

  Uzaktan Kumandalar kullanılarak devreye alıp devre dışı bırakılabilen Herhangi bir Elektrik Güç Kaynağına gerek duymayan takması çok basit Alarm kitidir  • 1 x Kompakt Solar Siren 
  • 2 x Uzaktan Kumanda     
  • 1 x Kablosuz Manyetik Kapı ve Pencere akü dolabı için Kontak 
  • 1 x Kablosuz PIR Hareket dedöktörü (Tekne sallanmasından etkilenmez) 
   

  Solar Güneş Sireni  üste monte edilen Kendi Güneş Paneli tarafından şarj edilen ve bakımı yapılan dahili bir lityum pil ile çalışır, Sirende her 7 saniyede çakan uzaklardan fark edilen uyarı ışıgı (flaş) vardır siren tetiklendiginde bu ışık siren çaldıgı sürece flaş atar ayrıca birinin çıkarmaya çalışması durumunda yerleşik bir dış müdahale (sobataj anahtarına sahiptir. Bu Siren  Uzaktan Kumanda kullanılarak Devreye Alınır ve Devre Dışı Bırakılır.
  2 adet kumandaya ilave ( 6 tane daha eklenebilir ). 
  Siren, vidalar kullanılarak tekne veya yatın üstünde uygun bir yere monte edilir  (ideal olarak Güney veya Doğuya bakan bölüme) monte edilir ise daha iyi şarz eder, güç kaynağı gerekmez.
  Manyetik Kontaklar (eklenebilir) Sirene benzersiz bir Kablosuz kod kullanılarak bağlanır, Kapı,Pencere.akü dolabı,lomboz vs  açıldığında Sirene bir sinyal gönderir, Siren yüksek ses ile  110 Desibel çalmaya başlar.  Siren ve Yanıp Sönen ışıkları ile beraber. müdahale devam ettikçe çalmaya devam eder.

  PIR Hareket dedektörü  tekne veya yatın kapalı alanında bir bölüme monte edilir  bu PIR Alarm Devredeyken tekne ve yatın içinde bir hareket olursa bunun nedeni hırsızlar girebilecekleri bir cam oldugu zaman kırıp girmektedirler Sireni etkinleştirir. 

  Bu Alarm Kitine eklenebilecek geniş bir aksesuar yelpazesi vardır, 32 adede kadar Alarm dedektörü (kablosuz manyetik kontaklar, kablosuz pırlar, kablosuz duman dedektörleri istenir ise kablosuz sintine uyarı dedektörü eklenebilir ) 

  Eklenebilecek kumanda adedi 8 adettir
   
  2 yıl garanti

  17 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar