">
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Su Kaçağı Tespiti


  200 TL
  İSTANBUL / ÜSKÜDAR YAVUZTÜRK MAH.
  İlan No
  7773

  İlan Tarihi
  21-08-2021

  inan türk
  Üyelik Tarihi : 21 Ağustos 2021
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

  Açıklama

  Su Kaçağı Tespiti

  Ümraniye su kaçağı tespiti firması olarak Ümraniye ve çevresinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, sizleri sağlıklı bir su tesisatına kavuşturma ilkesi ile her geçen gün çağın gereksinimlerine uygun cihaz ve teçhizat araştırmalarını yapıp en iyi ekipmanla hizmet vermeye devam etmektedir. Su tesisatı alanında yetkin olan firmamız 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübe birikimiyle 100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmaya devam ediyor. Siz de su kaçağı konusunda kesin çözüme bizimle ulaşan mutlu müşterilerimiz arasına katılın

   

  KIRMADAN DÖKMEDEN 100 SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPIYORUZ

  Ümraniye su kaçağı tespiti yapıyoruz Uzman ve deneyimli tesisat ustalarımız ile adresinize kadar gelip tüm gizli su kaçaklarını su kaçağı bulma cihazlarımız ile noktasal olarak tespit ediyoruz. Özenle çalışıp yaşam konforunuzun bozulmamasına dikkat ediyoruz.

  Su kaçağı tespiti konusunda yetkin firmamız en kaliteli hizmeti vermek için 7 gün 24 saat hızlı servis ile hizmetinizdedir. Sizleri sağlıklı bir su tesisatına kavuşturmayı seviyoruz. Uzman ve deneyimli tesisat ustalarımıza ücretsiz olarak sorularınızı iletebilirsiniz.

  Acıbadem

  Kaçak Tespiti Kırmadan Su Kaçağının Yerini Noktasal Tespit ediyoruz

  ümraniyede Evinizde İşyerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Ekip tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir. Su Kaçağı Binalarda Sık Görülen Bir Tesisat Arızasıdır eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. su kaçaklarının olmaması mümkün değildir önemli olan en az zararla Arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir. Sizin de Konutunuzda su Kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza İndirin

  Ümraniye Su Kaçak Tespit ve Onarımı
  Ümraniye Lavabo ve WC Tıkanıklıkları
  Ümraniye Klozet Tamiri ve Montajı
  Ümraniye Musluk Tamir ve Değişim Servisi
  Ümraniye Süzgeç Tıkanıklığı
  Ümraniye Logar Tıkanıklığı
  Ümraniye Çamaşır Makinası Montaj
  Ümraniye Kalorifer Tesisatı Bakımı ve Montajı
  Ümraniye Kombi Bakım ve Temizliği
  Ümraniye Bulaşık Makinası Montaj
  Ümraniye Duşakabin Montajı
  Ümraniye Sıcak Su ve Soğuk Su Tesisatı Montajı
  Ümraniye Yağmur Suyu Tesisatı
  Ümraniye Gider Borusu Tesisatı
  Ümraniye Atık Su Tesisatı Montajı
  Ümraniye Tıkalı Pimaş Açma
  Ümraniye Kombi, Petek Arızaları
  Ümraniye Vana Montajı, Tamiri ve Değişimi
  Ümraniye Lavabo Pis Su Boru Montajı
  Ümraniye Klozet İç Takım Değişimi
  Ümraniye Klozet Rezervuar Montajı
  Ümraniye Yangın Dolabı Montajı
  Ümraniye Ocak & Fırın Tesisatı – Dönüşümü

  İstanbul Kırmadan Cihazla Üsküdar Su Kaçağı Bulma Su Tesisat Tamiri İle İlgili işleriniz için Bizi Arayabilirsiniz.

  Su Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özlelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürüyebilmektedir. tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebeb olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırken borunun durumununda iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenebilir.


  7800 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar