">
 • Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Doping

  Anasayfa Vitrini

  İlanınız zaman geçtikçe, yeni ilanlar yayına alındıkça arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın arama listelerinin sadece Gelişmiş Sıralama seçeneğinde en üst bölümünde kalarak öncelikli listelenmesi ve daha fazla görüntülenmesi için Anasayfa Vitrini alabilirsiniz.

  Doping yayınlanma süresi: 1, 2, 4 Hafta

  İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce satmaktan/ kiralamaktan vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz.

  Böylece ilanınızın hala güncel olduğunu gösterir, üstelik ilanınızı favorilerine ekleyen takipçilerinizi kaybetmezsiniz.

  Güncelim hizmet ücreti tek kullanım içindir. Her ilan tarihi güncelleme işleminde tekrar alınır. Aynı ilan için ancak 24 saat sonra ikinci defa Güncelim satın alınabilir.

  Küçük Fotoğraf

  İlanınız arama listelerinde fotoğrafıyla yer alsın ve kendini göstersin, fotoğrafsız ilanlardan ayrışsın istiyorsanız Küçük Fotoğraf alabilirsiniz.

  Üstelik Küçük Fotoğraf, ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

  Doping yayınlanma süresi: İlan yayın süresi boyunca

  Kategori Vitrini

  İlanınızı bulunduğu kategorinin sayfasında, vitrin bölümünde sergilemek için Kategori Vitrini alabilirsiniz.

  Mesela, satılık/kiralık eviniz için Kategori Vitrini aldınız. İlanınız hem Emlak sayfasında hem de Konut sayfalarında Kategori Vitrini bölümlerinde yer alır.

  Doping yayınlanma süresi: 1, 2, 4 Hafta 

   

  İlanınız seçeceğiniz Doping ile;

     Daha fazla potansiyel alıcıya ulaşır,

     Daha fazla görüntülenir,

     Daha hızlı satılır veya kiralanır.

  Biralbirsat.com gurubu olarak yaptığımız analizler sonucu, Dopingli ilanların Dopingsiz ilanlara göre kat kat fazla görüntülendiğini tespit ettik.